Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0