Movies
Ratings
160
Total RecallRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0