Titles you rated
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Taking WoodstockRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0