Movies
Ratings
1141
The BrutalistRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Back RoadsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Burning SeaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The NeighborRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0