Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Hail the JudgeRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Killing JesusRated ★ 4.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Young-guwa daengchiliRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0