Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0