Movies
Ratings
180
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0