Movies
Ratings
519
MaleficentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0