Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0