Movies
Ratings
122
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0