Titles you rated
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5