Series
Ratings
143
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0