Movies
Ratings
1607
ConfessionsRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0