Series
Ratings
27
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- WorkaholicsRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0