Titles you rated
The FavouriteRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The DiscloserRated ★ 3.0