Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0