Movies
Ratings
103
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5