Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0