Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5