Series
Ratings
27
Big Little LiesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0