Titles you rated
Man UpRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
RestrepoRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5