Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The TableRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5