Movies
Ratings
315
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
CaveatRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
CatsRated ★ 0.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0