Movies
Ratings
1192
Still WalkingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5