Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Mayor of Kingstown Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5