Titles you rated
Ghost RiderRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5