Titles you rated
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- Inspector GadgetRated ★ 3.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
RobberRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0