Series
Ratings
98- 주관식당Rated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 5.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 2.0
- MonsterRated ★ 5.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 2.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0