Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The InternRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 0.5
Don JonRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 1.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0