Titles you rated
Pierrot Praying to the MoonRated ★ 3.0
One ThirdRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Border: ShokuzaiRated ★ 3.5- BORDER SPIN-OFFRated ★ 3.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0