Titles you rated
- It Will Be Breakfast at Tiffany Some Day Season 2Rated ★ 3.0
My Moochy BoyfriendRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Medical Team Lady da Vinci’s DiagnosisRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0- Yonggamhan Gijadeul 3: Behind The FactRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Strangers Season 1Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0- Ghost WriterRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0