Titles you rated
Love Guide for DumpeesRated ★ 0.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
...ingRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.5