Titles you rated
HitmanRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5