Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
PavarottiRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0