Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0