Titles you rated
Triads: The Inside StoryRated ★ 2.0
The IcemanRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 1.0
Copycat KillerRated ★ 2.0
I Know Who Killed MeRated ★ 1.0
Imprisonment FactoryRated ★ 1.0
Sin of a FamilyRated ★ 1.0
The RoommateRated ★ 1.0
Romeo Is BleedingRated ★ 1.0
Righteous KillRated ★ 1.0
PathologyRated ★ 1.0
FlawlessRated ★ 1.0
Fly with the GoldRated ★ 1.0
A Man ApartRated ★ 1.0
Confession of PainRated ★ 1.0
HackersRated ★ 1.0
KilimanjaroRated ★ 1.0
Thick as ThievesRated ★ 1.0
Runner RunnerRated ★ 1.0- Too Many VillainsRated ★ 1.0