Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
Unicorn StoreRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
RBGRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5