Movies
Ratings
760
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Expend4blesRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 4.0