Movies
Ratings
239
PrometheusRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0