Movies
Ratings
31
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
RansomRated ★ 5.0