Titles you rated
Air Force OneRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0