Movies
Ratings
173
American SniperRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0