Movies
Ratings
331
New York MinuteRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
VacationRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 2.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5