Series
Ratings
21
GleeRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5