Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0