Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5