Movies
Ratings
90
WALL-ERated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0