Series
Ratings
130
Baby ReindeerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5