Movies
Ratings
82
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0