Titles you rated
The ShamelessRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0